Milan Gábor                                                  
MIGASS, s.r.o. 
CO2 v iných rozmeroch
ÚVOD / FIRMA / CO2 V AKVÁRIU / OSTATNÉ / KONTAKT

niekoľko viet o firme a plnení CO2


Spoločnosť MIGASS, s.r.o. bola založená mnou, 04.08.2010 so sídlom v Drienove, medzi Košicami a Prešovom pre lepšiu dostupnosť obidvoch miest. Spoločnosť má jediného vlastníka, právna forma je s.r.o. a momentálne neplatca DPH.
V súčasnosti sa zaoberám predovšetkým plnením fliaš CO2 pre maloodberateľov a akvaristov. V sortimente je taktiež niekoľko položiek pre prihnojovanie rastlín CO2 v akváriu. Distribúcia dusíka a ostatných plynov je momentálne pozastavená, ale v ponuke mám pre vás  Hélium v 30 a 50 balónovom balení.

Ako prebieha plnenie CO2?

CO2 sa plní do CO2 fliaš, ktoré spĺňajú technické parametre (ventil vybavený poistkou). Plnenie vašej CO2 fľaše vieme naplniť v sklade. Ak ste z Košíc viem fľašu vyzdvihnúť aj u vás a počas plnenia vám bezplatne zapožičiam náhradnú CO2 fľašu. Samozrejmosťou je aj  pokladničný doklad ktorý vám vystavím. Doprava v rámci mesta Košíc je zdarma (prípadne dohoda).
Pri väčšom počte je možné aj naplniť bombičky pre výrobníky sódy.

          
                suchý ľad                                                          CO2                                                      náhrada sóda               

bottles_co2Soda bombička SodastreamMIGASS, s.r.o. Osloboditeľov 516, 08204 Drienov, vytvorené v programe KompoZer

Document made with KompoZer