Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

O firme

Úvod O firme

 

Niekoľko viet o firme a plnení CO2

 


 

 

Spoločnosť MIGASS, s.r.o. bola založená mnou, 04.08.2010 so sídlom v Drienove, medzi Košicami a Prešovom pre lepšiu dostupnosť obidvoch miest. Spoločnosť má jediného vlastníka, právna forma je s.r.o. a momentálne neplatca DPH.
V súčasnosti sa zaoberám predovšetkým plnením fliaš CO2 pre maloodberateľov a akvaristov. V sortimente je taktiež niekoľko položiek pre prihnojovanie rastlín CO2 v akváriu. Distribúcia ostatných plynov je podľa aktuálnej ponuky v e-shope. Maloodberateľov zaujme ponuka Hélia v 30 a 50 balónovom balení alebo Argón s čistotou 4.8 (99,995%) s možnosťou natlačenia do 200 Bar.

Aktuálne som bol na Krakrajskom riaditeľstve Hasičského a záchránného zboru v KE preskúšaný na technika požiarnej ochrany - KRHZ-KE-OPP-669-005/2022 . 

Pre kompletnosť služieb zákazníkom som absolvoval školenia a preskúšania u výrobcu hasiacich prístrojov Červinka v Uherském Hradišti. Z ďaľšími službami vás budem postupne informovať.

Ako prebieha plnenie CO2?

CO2 sa plní do CO2 fliaš, ktoré spĺňajú technické parametre (ventil vybavený poistkou). Plnenie vašej CO2 fľaše vieme naplniť v sklade. Ak ste z Košíc viem fľašu vyzdvihnúť aj u vás a počas plnenia vám bezplatne zapožičiam náhradnú CO2 fľašu. Samozrejmosťou je aj  pokladničný doklad ktorý vám vystavím. Doprava v rámci mesta Košíc je zdarma (prípadne dohoda).

Keďže CO2 je v potravinárskej kvalite s certifikátom, je možné plniť aj bombičky do výrobníkov sódy. Menšie množstvo je riešené výmenou z auta, pri viac  kusoch (>3) je možné naplnenie v sklade (Bretejovce).


Miešanie Ar/CO2